ingilizce özel ders fiyatları


Bir şeyi en iyi öğrenmenin yolu muhakkak ki işinin ehlinden öğrenmek ve birebir size özel öğretilerek öğrenmekten geçer. Bu bir şeyi iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsak özel ders kaçınılmaz bir çözüm haline gelmektedir. Kim ne kadar sınıf ortamında da ders veya dil öğrenilebilir dese de unutmaması ve kabul etmesi gerektiği bir şey vardır o da şudur; özel ders ile öğrenilebilecek hiçbir şey başka yerde özel derste öğrenilebileceği gibi öğrenilemez. Bu durumu bilim bile ispatlamıştır; birebir öğrenmenin öğrenme algılamasıyla, toplu halde öğrenmenin öğrenme algılaması arasında büyük fark olduğu bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış durumdadır. Ayrıca anadilden başka bir dil öğrenmek isteyenlerin en iyi sonucu alabilmeleri için neredeyse özel ders şarttır.


Özel ders ile öğrenilen ana dil haricindeki tercih edilen dil; hepinizin de bilebileceği gibi İngilizcedir. Dolayısıyla İngilizce özel ders, özel dersler arasındaki en çok rağbet edilen dil özel dersidir.


İngilizce özel ders ile beraber dünyada en çok kullanılan dili öğrenmiş olmakla kalmayacaksınız ; kültür dünyanızda yepyeni bir sayfa açmış olacaksınız. Böylelikle hayat kaliteniz artacak ve kendinize hatta dünyaya daha fazla değer vermiş olacaksınız.


İngilizce özel ders alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar?


İngilizce özel ders alırken dikkat etmeniz gereken altın kuralla bellidir aslında. O altın kural; işinin ehli olan, öğrendiğini en iyi şekilde özel ders verdiği kişiye öğretebilen bir öğretmen bulmak. Bu işinin ehli olan öğretmenle beraber İngilizce özel dersten en güzel verimi alacak ve İngilizceyi olması gereken en iyi şekilde öğreneceksiniz. Unutmayın İngilizce dünya’nın ana dilidir. Dünya ile irtibatta olmak ve kendinize yeni sayfalar açmak istiyorsanız çok geçmeden İngilizce özel ders alın.

Neden özel ders?özel ders günümüz eğitim sistemimizin kaçınılmaz olgularındandır. Evlatlarımızı at yarışçısı gibi yetiştiren bir eğitim sisteminde başarılı olmak yetmiyor; başarı ötesine ulaşmak gerekiyor. Bunun yolarından biri de özel derstir. Tabi dershanelerde başarıya götüren yollardan biridir; ama bizim aradığımız başarı ötesidir. Dershanelerde çoklu eğitim yapıldığı ve de oraya gönül eğlendirmeye gelenlerin varlığı göz önüne alınırsa hedefine ulaşmak isteyen öğrencinin oradan faydalanma oranı düşecektir. Bu durumda tek çıkış yolu özel derstir. Sakin bir ortamda, birebir yapılan eğitimin faydası da asla yadsınamaz. Dershaneye gitme yaşının 4.ve 5. sınıflara kadar düştüğü hesaplanırsa özel dersin kaçınılmaz olduğu bir kez daha ortaya çıkar.

Her durumda fedakârlık yapan aile özel ders konusunda da fedakârlıktan kaçınmamaktadır. Zaten eğitimin bilincinde olan bir aile dershane ile kesinlikle yetinmeyecektir. Çünkü aklın yolu birdir; her şeyin temeli de eğitimdir.

Velhasıl özel ders, var olmanın anahtarıdır.ingilizce özel ders fiyatları şöyledir :

ingilizce özel ders fiyatları 30 tl ile 120 tl arasında değişir.
ingilizce özel ders fiyatları bulunfuğunuz şehirlere görede esneklik gösterebilir.
ingilizce özel ders fiyatları almak istetiğiniz saatlere görede esneklik gösterebilir.